پرسش های متداول
کسب درآمد در سیستم همکاری در فروش چگونه است؟

در این سیستم برای شما به عنوان همکار، فروشگاه رایگان تعلق می گیرد و به ازای هر فروش موفق، پورسانت واریز می شود، وظیفه تامین و ارسال کالا، تایید تماس تلفنی و خدمات پس از فروش بر عهده ما می باشد.

برای شروع همکاری به چه مواردی نیاز هست؟

با داشتن صفحه، کانال و گروه در شبکه های اجتماعی مانند (تلگرام، اینستاگرام، دیوار و...)، وبسایت یا هرجا که مخاطب دارید، می‌توانید از سیستم همکاری در فروش پاپاژ، کسب درآمد کنید.

هزینه خدمات سیستم، مقدار درآمد و سقف درآمد چه قدر است؟

کلیه کاربری ها و خدمات بطور دائم رایگان می باشد. سقف درآمد شما بدون محدودیت است و مقدار آن بستگی به سفارشات ثبت شده می باشد، میزان پورسانت سفارشات از 20 الی 60 درصد متغییر است.

روش های کسب درآمد در سیستم همکاری در فروش پاپاژ چگونه است؟

به چهار روش می توانید کسب درآمد کنید

1- با انتشار کاورهای تبلیغاتی محصولات در صفحات و فضای مجازی خود

2- فروشگاه اختصاصی رایگان که در سیستم ثبت می کنید

3- انتشار بنرهای تبلیغاتی محصولات در وبسایت خود یا دیگران

4-جذب زیرمجموعه تا یک سطح

منظور از کاور تبلیغاتی چیست؟ و به چه نحوی است؟

منظور از کاورتبلیغاتی، عکس محصولات بهمراه توضیحات محصول است که ما آن را بصورت حرفه ای و با کیفیت برای شما آماده کرده ایم و فقط می بایست آن را در فضای مجازی و تبلیغاتی خود منتشر کنید. همچنین این کاورها، نسبت به فضای مجازی شما (تلگرام، پست و استوری اینستاگرام، دیوار، وبسایت و...) تفکیک کرده ایم تا بتوانید کاور حرفه ای با سایز متناسب با آن را قرار دهید و فروش بیشتری را تجربه کنید.

نحوه تشخیص فروش همکار و راه های ثبت در یک سفارش به چه صورت است؟

برای راحتی در فروش همکاران چندین روش ثبت سفارش در نظر گرفته شده است که در هر کدام نحوه تشخیص همکار مشخص می گردد.

خرید پیامکی: مشتری کدپیامکی محصول که به صورت اختصاصی برای شما تولید می شود را به شماره سامانه 10000215 پیامک می کند.

لینک خرید از فروشگاه: مشتری از فروشگاه اختصاصی ثبت شده توسط شما، محصولات را مشاهده و سفارش خود را ثبت می کند.

ربات ثبت سفارش تلگرام: مشتری بعد از دیدن کاور محصول در کانال یا گروه تلگرام شما، با لینک ربات مختص به شما، سفارش خود را ثبت می کند.

ثبت سفارش دستی: همکاران برای فروش های مستقیم یا مواردی همچون اپلیکیشن دیوار می توانند سفارشات را به صورت دستی ثبت نمایند.

برای شروع کار چه کاری باید انجام داد؟

بعد از عضویت، فروشگاه اختصاصی خود را ایجاد کرده، کاور و متن های تبلیغاتی محصولات را از پنل کاربری همکار و در منو > محصولات و دریافت کاور، کپی نمایید و در فضای آنلاین کسب و کار خود منتشر کنید، در صورتی ثبت سفارش با کد اختصاصی شما (پیامکی یا لینکی)، پورسانت فروش به شما تعلق می گیرد.

نحوه راه اندازی فروشگاه اختصاصی چگونه است؟

به منوی فروشگاه مراجعه نمائید و در قسمت ثبت فروشگاه اقدام به راه اندازی فروشگاه اختصاصی نمائید.

مشاهده و دریافت کاورهای تبلیغاتی در پنل سایت و یا ربات همکار چگونه است؟

پنل سایت: در منو > بخش محصولات و درآمد > محصولات و دریافت کاور، محصول مورد نظر انتخاب و دریافت کاور را انتخاب نمائید.

ربات همکار: ربات همکار به آدرس https://t.me/PapazhBot وارد شوید و سپس آن را فعال سازی کنید و با انتخاب فضای تبلیغاتی، کاور مورد نیاز خود را دریافت نمائید.

سفارش یک مشتری را از چه بخشی می توان مشاهده نمود؟

در پنل همکار و در منو > بخش سفارشات > ریز سفارشات می توانید سفارش مشتری و وضعیت آن را پیگیری و مشاهده نمائید.

چه زمانی پورسانت سفارش واریز می شود؟

در صورت تایید تلفنی مشتری و ارسال شدن سفارش منتظر بمانید تا سفارش به یک سفارش توزیع شده مبدل شود، سپس پورسانت فروش کامل به شما تعلق گرفته و به حساب شما واریز می گردد.

آیا هزینه ارسال سفارش های برگشتی از حساب من کسر می شود؟

خیر، هزینه سفارشات برگشتی بر عهده سیستم می باشد.

جذب زیر مجموعه به چه صورت است و چه مزایایی دارد؟

می توانید تا یک سطح و به مقدار بی نهایت زیرمجموعه جذب کنید و 20 درصد از مبلغ پورسانت زیرمجموعه را برای همیشه دریافت کنید. بطور مثال زیرمجموعه شما ماهانه 5 میلیون درآمد داشته باشد شما فقط بابت معرفی ماهانه 1 میلیون تومان دریافت می نمائید. جهت جذب زیر مجموعه در پنل کاربری همکار، در منو > زیر مجموعه > جذب زیر مجموعه، لینک های مختص به خود را دریافت نمائید، هر همکار جدیدی که با لینک مختص به شما ثبت نام کند به لیست زیرمجموعه شما اضافه خواهد شود.

ربات تلگرامی همکار چه کاربردی دارد؟

در ربات تلگرامی همکار پاپاژ به آدرس https://t.me/PapazhBot گزارش مختصر سفارشات و پیامک را می توانید دریافت نمائید، همچنین کاور متناسب با فضای تبلیغاتی در این ربات وجود دارد.

جشنواره پاداش به چه صورت است؟

هدف از سیستم جشنواره پاداش در واقع ایجاد انگیزه برای همکاران فعال و با فروش بالا می باشد. مبالغ پاداش جدا از پورسانت فروش همکاران می باشد. نحوه محاسبه به صورت اتوماتیک و ماهانه با توجه به تعداد فروش همکار، مبلغی به عنوان پاداش محاسبه و واریز می شود. جدول مقادیر پاداش در شبکه های اجتماعی پاپاژ و در پنل همکاری > بخش اطلاعیه ها اطلاع رسانی می شود.